Skup Flot Firmowych

 

złomu W firmie Anbor – Andrzej Bogielewicz specjalizujemy się w prowadzeniu kompleksowych usług porządkowych – w naszej ofercie znalazł się także bezpłatny odbiór złomu Poznań i w okolicznych miejscowościach. Zapewniamy obsługę zawsze na najwyższym poziomie! Złom może być poważnym problemem, dlatego też nasza firma jest wtedy gotowa do tego, aby zapewnić Państwu wsparcie w jego likwidacji. Dzięki naszej pomocy mogą Państwo zapomnieć o tym kłopocie – będziemy mogli zająć się wszystkim, co związane z usunięciem niepotrzebnych gratów, na przykład z garażu, strychu, piwnicy, po pracach budowlanych. Od naszych Klientów nie pobieramy opłat za odbiór złomu – u nas można zrobić to za darmo, dlatego też nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów! – Andrzej – odbiór złomu Poznań – gwarantujemy pełną i profesjonalną obsługę dla każdego z naszych Klientów w mieście Poznań! Odbiór złomu w mieście Poznań W naszej firmie Anmar zajmujemy się prowadzeniem kompleksowych usług związanych z odbiorem złomu od naszych Klientów. Zapewniamy szybki i sprawny odbiór naszą flotą, dzięki czemu Państwo nie muszą już dowozić go do nas – to gwarancja oszczędności czasu! Przyjmujemy złom różnego rodzaju, dlatego też razem z nami mogą Państwo pozbyć się wszystkiego, co niepotrzebne, na przykład z placu budowy, likwidowanych pomieszczeń, starych garażów, piwnic, strychów oraz innych budynków. Możemy odebrać od Państwa między innymi: • sprzęt RTV, AGD • elementy konstrukcji • złom stalowy • złom żeliwny • złom z metali nieżelaznych Powyższy złom odbieramy w każdej ilości – zarówno niewielkie, jak również większe gabaryty, dzięki czemu możemy odebrać od Państwa wszelkiego rodzaju graty, które zajmują miejsce, a tym samym uzyskać wolną przestrzeń bez żadnego wysiłku. Złom, który się do tego nadaje, poddajemy recyklingowaniu – przetwarzaniu zgodnie z przepisami, dzięki czemu przekazane nam odpady są odpowiednio zagospodarowane. Mogą mieć Państwo pewność, że wszystko odbędzie się według prawa! Profesjonalna obsługa gwarancją zadowolenia Nasza firma jest skoncentrowana na tym, aby zapewnić każdemu ze swoich Klientów fachowe wsparcie – mamy nadzieję, że uda nam się spełnić także wszystkie Państwa wymagania. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji – prosimy o kontakt, aby uzyskać dodatkowe informacje. Angog – Andrzej – darmowy odbiór złomu Poznań – zapraszamy Państwa serdecznie do wybrania naszej oferty! Bezpłatny odbiór złomu Poznań
 
 
 
 
 
 
 
 
OPRÓŻNIANIE:mieszkań, piwnic, strychów, garaży, pomieszczeń WYWÓZ:mebli, gruzu, złomu, śmieci, AGD, makulatury SPRZĄTANIE DZIAŁEK WYCINKA DRZEW RÓWNANIE TERENU SKUWANIE GLAZURY, TERAKOTY, TYNKU I INNE WYBURZANIE ŚCIAN DZIAŁOWYCH DEMONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH: HAL, WIAT, SZKLARNII, MASZYN ITP. Informujemy, że przed wykonaniem usługi możliwa jest wycena bezpośrednio u Klienta Nasza firma zajmuje się kompleksowym opróżnianiem pomieszczeń. Zajmujemy się głównie opróżnianiem mieszkań, piwnic, strychów, garaży, budynków. Wywozimy meble, gruz, złom, śmieci, sprzęt AGD, makulaturę itp. Oferujemy również usługi w zakresie sprzątania działek, wycinki drzew, równania terenu. Demontujemy konstrukcje stalowe: hale, wiaty, szklarnie, maszyny itp. Oferujemy też prace wyburzeniowe: wyburzenia ścian działowych, skuwania glazury, terakoty, tynku i inne.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
502 159 320 Odbiór elektrośmieci – Poznań Elektrośmieci jest coraz więcej – nie można jednak wyrzucić ich do zwykłego kosza, ponieważ wymagają one odpowiedniego zutylizowania. Najlepiej powierzyć je firmom prowadzącym odbiór elektrośmieci lub skup elektrosmieci. Zapewniamy kompleksowe usługi w tym właśnie zakresie! Nasza firma zapewnia pełną i profesjonalną obsługę w ramach odbioru elektrośmieci w Poznaniu. Przyjmujemy wszelkiego rodzaju odpadki tych typów i zajmujemy się ich odpowiednim zagospodarowaniem zgodnie z przepisami prawa. Odbiór elektrośmieci Poznań – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Elektrośmieci, inaczej elektroodpady albo ZSEE, czyli zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, to nazwa stosowana na zniszczone, zepsute, niekompletne urządzenia elektryczne oraz elektroniczne. Do tej właśnie kategorii zalicza się szeroka gama odpadków, w tym między innymi sprzęt komputerowy, sprzęt RTV i AGD, zabawki na baterie, gadżety elektroniczne, a także żarówki LED i świetlówki. Elektroodpady tego typu zawierają wiele szkodliwych pierwiastków, które mogą spowodować poważne zanieczyszczenie środowiska naturalnego. Właśnie dlatego należy je odpowiednio zagospodarować. Za niewłaściwe zutylizowanie sprzętu tego typu grozi wysoka kara pieniężna! Dodatkowo, firmy prowadzące odbiór elektrośmieci zajmują się ich recyklingiem. Wiele materiałów służących do wykonania tego typu sprzętu może zostać ponownie wykorzystanych z korzyścią dla środowiska naturalnego. W związku z tym najlepiej wybrać firmę prowadzącą odbiór elektrośmieci lub skup elektrosmieci, która będzie mogła odpowiednio je zagospodarować. Dzięki temu nie trafią one w nieodpowiednie miejsce! Elektrośmieci można oddawać bezpłatnie do odpowiednich punktów zajmujących się ich odbiorem, ale również można skorzystać z usług specjalistycznych zakładów, które mogą zabrać sprzęt bezpośrednio z domu albo z firmy. Odbiór elektrośmieci Poznań – skorzystaj z profesjonalnej obsługi! Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w ramach odbioru śmieci różnego rodzaju na terenie miasta Poznań oraz sąsiednich miejscowości. W naszej ofercie znajduje się także odbiór elektrośmieci w Poznaniu i w okolicy. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych – prywatnych, jak również obsługujemy firmy i instytucje. Każdemu z naszych klientów możemy zapewnić korzystne warunki współpracy. Od naszych klientów przyjmujemy różnego rodzaju elektroodpady. Zaliczają się do nich zarówno duże, gabarytowe elektrośmieci, jak również gadżety elektroniczne o mniejszych rozmiarach. Wyróżniają nas fachowość, kompleksowa obsługa, terminowość, a także indywidualne, elastyczne dopasowanie do potrzeb klientów. W razie dodatkowych pytań związanych z odbiorem elektrośmieci jesteśmy zawsze do dyspozycji – zachęcamy do kontaktu. Odbiór elektrośmieci Poznań – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!
 
 
 
 

 

Skupujemy Floty Firmowe oraz TAXI

 

TELEFON: 502-159-320

Skup Złomowanie Kasacja Kobylnica Swarzędz
05 grudnia 2021

Skup aut Adam Wrzeski 2022*