Skup aut Marek Ciesiółka 2019*

Poznań i Okolice

 

Złomowanie Aut Poznań

Telefon:502-159-320

Kom: 518-027-635

ul.Klonowa 22

61-468 Poznań

Skup Akumulatorów

Gromadzenie starych i wyładowanych akumulatorów w swojej piwnicy, czy też na strychu nie jest najlepszym rozwiązaniem. W takiej sytuacji warto zdecydować się na ich sprzedaż. Takie akumulatory nie będą już wykorzystane, a istnieje szansa, aby na nich jeszcze zarobić. Rozwiązaniem okaże się być w tej sytuacji profesjonalny skup akumulatorów, do którego może się udać każda osoba posiadająca na sprzedaż akumulator. Jak wiadomo przechowywanie takiego akumulatora nie jest niczym wygodnym, zajmuje on dużo miejsca i po prostu przeszkadza. Wielu z nas uważa, że taki akumulator może się jeszcze kiedyś przydać, jednak jeśli ma on jakieś usterki nie warto trzymać takiego akumulatora, a jak najszybciej odwiedzić skup. Fachowcy zajmą się wyceną dostarczonego towaru, a następnie będzie można za niego odebrać należyte pieniądze. Korzystne ceny nasz atut, dlatego też zdecydowanie się na skorzystanie z takiej możliwości może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Różne rodzaje akumulatorów

Skupowany jest nie tylko jeden rodzaj a różne rodzaje akumulatorów, nasza oferta jest jak najbardziej uniwersalna. Klienci mogą zdecydować się na sprzedaż akumulatorów:

  • żelowych,

  • ołowiowych,

  • kwasowo-ołowiowych,

  • niklowo-kadmowych.

Jeśteśmy pewni, ze bądą Państwo zadowoleni z naszych usług a transakcja wcale nie będzie zabierała dużo czasu. Pieniądze można otrzymać do ręki i przeznaczyć je później na dowolnie wybrany przez siebie cel. Akumulatory mogą być uszkodzone, skupowane są one w różnym stanie technicznym.

Możliwość odbioru akumulatorów od klientów

Jeśli klient posiada sporą ilość akumulatorów do sprzedaży to istnieje możliwość, że pracownicy skupu udadzą się odpowiednim środkiem transportu do klienta, aby przetransportować je bezpiecznie do skupu. Nie trzeba za to dodatkowo płacić, przy okazji poddane zostaną one szybszej wycenie. Wtedy klient będzie mógł zdecydować, czy aby na pewno chce sfinalizować transakcję, czy może od niej odstępuje. Skup akumulatorów działa dla dobra swoich klientów, dbając na każdym kroku o ich interesy. To bardzo ważne, dlatego klient może liczyć na elastyczność prowadzonych transakcji, ale też na konkurencyjne ceny. Każdy z takiej sprzedaży powinien być w efekcie końcowym zadowolony. Zużyty sprzęt nie musi więc w jakikolwiek sposób zagrażać środowisku, wystarczy zdecydować się na jego sprzedaż w skupie i pozbycie się problemu. Transakcja realizowana jest sprawnie i bezpiecznie, załatwiane są wszystkie niezbędne formalności.

 

Tel:502-159-320 lub 518-027-635